Zwrot prowizji mBank – zwrot prowizji bankowej mBank

Czy wiesz, że każdy kredyt konsumencki możesz spłacić przed terminem, jaki został wskazany w umowie? Kredytobiorca, który ureguluje zobowiązanie przed czasem, może liczyć na zwrot prowizji i innych kosztów kredytu. Muszą zostać spełnione pewne warunki, dzięki którym taki zwrot jest możliwy. Komu przysługuje prawo do zwrotu prowizji mBank i w jaki sposób można go uzyskać?

Dla kogo zwrot prowizji mBank? Dowiedz się, czy należy Ci się zwrot kosztów kredytu mBank!

Zwrot prowizji możliwy jest po wcześniejszej spłacie kredytu. Warto zaznaczyć, że każdy kredyt konsumencki można uregulować przed czasem. Jeśli więc podpisaliśmy umowę na kredyt jako osobowa fizyczna (prywatna), kredyt został nam przyznany odpłatnie na cele inne niż działalność gospodarcza czy rolnicza, a kwota kredytu nie przekroczyła 255 550 zł, należność możemy spłacić przed terminem wskazanym w umowie.

Dokonując pełnej spłaty kredytu przed czasem, ponosimy wszystkie koszty, jakie zostały obliczone na podstawie pełnego okresu kredytowania. Prowizja, marża, odsetki i inne dodatkowe opłaty nie powinny być pobierane za czas, w jakim nie korzystamy z usługi, dlatego wysokość zwrotu prowizji mBank wyliczana jest proporcjonalnie. Według Prawa o kredycie konsumenckim zwrot takiej nadpłaty przysługuje każdemu, kto:

  • spłacił kredyt przed czasem
  • zapłacił pełne raty, na podstawie harmonogramu spłat
  • umowę o kredyt konsumencki podpisał po 18 grudnia 2011 roku

Uzyskaj zwrot prowizji mBank – złóż wniosek lub zleć formalności profesjonalistom!

Zwrot prowizji co do zasady nie jest przyznawany automatycznie – z reguły konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku w banku. O procedurach dotyczących wcześniejszej spłaty i zwrotu kosztów kredytu przeczytamy w naszej umowie kredytowej. Możliwe jest również zlecenie formalności profesjonalnej firmie – dla naszych klientów realizujemy procedury, odzyskując należności wynikające z nadpłaty. Zwrot prowizji mBank otrzymujesz na wskazany rachunek, możliwy jest również odbiór gotówki w jednej z naszych placówek. Zapraszamy!