Zwrot prowizji BNP Paribas Bank – zwrot kosztów kredytu BNP Paribas Bank

Możliwość spłacenia kredytu gotówkowego przed czasem to szansa dla wielu osób, by odciążyć budżet domowy. Spłacając kredyt szybciej, niż przewiduje to umowa, uwalniamy się od zobowiązania w przyszłych miesiącach. Dodatkowo zmniejszamy koszty kredytu, które przy podpisaniu umowy zostały obliczone na pełen okres kredytowania – skracając go, powinniśmy uiścić tylko ich część. Jeśli więc spłaciłeś przed terminem kredyt konsumpcyjny, jest duża szansa na zwrot prowizji BNP Paribas Bank.

Kto może uzyskać zwrot prowizji BNP Paribas Bank?

Na zwrot prowizji BNP Paribas bankowej mogą liczyć wszyscy, którzy:

  • umowę kredytową podpisali po 18 grudnia 2011 roku
  • skorzystali z oferty kredytu konsumpcyjnego
  • zapłacili bankowi wszystkie koszty dodatkowe kredytu, wyliczone przy podpisaniu umowy
  • spłacili kredyt przed terminem

Wysokość zwrotu prowizji oraz innych kosztów kredytu, jak marża czy ubezpieczenie kredytu, dokonywana jest na podstawie rzeczywistego okresu kredytowania – koszty powinny zostać pomniejszone proporcjonalnie do okresu, w jakim kredyt został spłacony. Prawo do zwrotu dodatkowych kosztów mają osoby prywatne, które pożyczyły od banku, parabanku lub SKOK-u kwotę nie większą niż 255 550 zł na cele niezwiązane z działalnością gospodarczą.

Pamiętaj, że bank nie dokonuje zwrotów automatycznie. Jeśli chcesz uniknąć samodzielnego składania wniosków i w razie odmownej odpowiedzi banku żmudnej procedury sądowej, zgłoś się do nas. Bezpłatnie sprawdzimy, czy spełniasz warunki, by otrzymać zwrot prowizji BNP Paribas. Jeśli przysługuje Ci prawo do zwrotu części kosztów kredytu, przyjmiemy od Ciebie pełnomocnictwo, na podstawie którego odzyskamy Twoje pieniądze. Zapraszamy!