Zwrot prowizji Zaplo – jak odzyskać nadpłatę kosztów pożyczki?

Wziąłeś pożyczkę i udało Ci się ją zwrócić przed terminem? Najprawdopodobniej należy Ci się zwrot prowizji Zaplo. W przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki, o ile podpisałeś umowę po 18 grudnia 2011 roku i jeśli parabank otrzymał od Ciebie koszty pożyczki w kwocie zawartej z umowy, należy Ci się częściowy ich zwrot! Za okres, o jaki przyspieszyłeś spłatę zobowiązania, powinieneś otrzymać zwrot prowizji Zaplo, a także innych opłat, naliczanych w części odsetkowej.

Jak uzyskać zwrot prowizji Zaplo?

Parabanki (a także banki) nie oddają nadpłaconych kosztów pożyczek automatycznie. Aby uzyskać zwrot prowizji Zaplo, należy złożyć wniosek. Niestety dość powszechną praktyką jest odmowa przez instytucje finansowe – w takiej sytuacji swoich praw można dochodzić na drodze sądowej.

Jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu należnej kwoty, zgłoś się do nas. Uzupełnij formularz kontaktowy lub odwiedź jedną z naszych placówek. Odzyskany zwrot prowizji Zaplo otrzymasz na wskazany rachunek bankowy bądź w gotówce w naszym oddziale. Zapraszamy!