Z czym ci się kojarzą prezenty? Pewnie z urodzinami, z gwiazdką, może ze ślubem, a może z awansem. W każdym razie prezent to zwykle jakaś specjalna okazja. W ten sposób chcesz pokazać bliskim, że o nich myślisz i chcesz podarować im coś wyjątkowego. A dlaczego nie pomyślisz o sobie!? Dlaczego nie kupisz sobie prezentu? Pewnie myślisz teraz: „Tylko za co!?”. Otóż my znamy odpowiedź.

Istnieją opinie, według których zastrzyk gotówki (np. premię, nagrodę, wygraną na loterii) trzeba „skonsumować”. Szczególnie gdy są to pieniądze niespodziewane. Kupienie „czegoś namacalnego” daje jeszcze większy efekt pozytywnego wzmocnienia. Sam przelew na konto jest oczywiście miły, ale przecież coś, o czy od dawna marzyłeś, z pewnością ucieszy cię jeszcze mocniej.

Jeśli spłaciłeś kredyt przed czasem, to przysługuje ci zwrot prowizji i kosztów kredytu. To samo dotyczy spłaty chwilówki czy innej pożyczki. Zwrot prowizji i kosztów to właśnie taki niespodziewany zastrzyk gotówki, bo nie każdy o tym wie, że bank powinien cokolwiek zwracać. Od kiedy to bank przelewa coś swoim klientom?! A jednak… 

W Odbierz Pieniądze przeanalizujemy twój raport BIK i powiemy ci, na jakie niespodziewane pieniądze możesz liczyć. Ty w tym czasie zastanów się, jaki sobie zrobisz prezent za tę kasę!

Prezent nr 1: Wycieczka w ciepłe kraje za zwrot prowizji

Spraw sobie wyjątkowy prezent – jedź na wymarzone wakacje. Marzyłeś o tym, by zobaczyć, jak wygląda Barcelona nocą. Wyobrażałeś sobie błogie leniuchowanie gdzieś na plażach Madery lub Sycylii. Planowałeś zwiedzić Luwr i Wersal i koniecznie wjechać na wieżę Eiffla.

Nie zależnie o tego, czy wybierzesz aktywny wypoczynek, czy słodkie lenistwo, wyjazd na urlop to świetny pomysł na to, co zrobić z pieniędzmi odzyskanymi z banku.

Prezent nr 2: zegarek za zwrot z banku

Istnieje przesąd, zgodnie z którym zegarka nie daje się nikomu w prezencie. Ale my przecież zachęcamy, żebyś kupił go dla samego siebie! To będzie upominek-pamiątka, bo za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, przypomnisz sobie o tej niespodziewanej sytuacji. Bo przecież nie sądziłeś, że w twoim banku „czekają” na ciebie jakieś pieniądze, a tu proszę, niespodzianka! Dzięki temu masz nowy zegarek! Na jaki się zdecydujesz – klasyczny i elegancki automat, czy może nowoczesny zegarek sportowy z pulsometrem, krokomierzem, kompasem, GPS-em…

Prezent nr 3: biżuteria dzięki odzyskanym pieniądzom

Bądźmy szczerzy – każdy z nas jest trochę próżny. Lubimy dostawać prezenty, lubimy gadżety i lubimy też błyskotki. Może więc w takim razie wykorzystać pieniądze ze zwrotu prowizji z banku i kupić sobie coś z biżuterii. Złota bransoletka lub łańcuszek? Może kolczyki z kamieniem?

Odzyskanie prowizji bankowej to sytuacja, którą warto uczcić! A żeby ta wygrana z bankiem „smakowała” jeszcze lepiej, warto sprawić sobie przyjemność i kupić „coś” wymarzonego. Pomyśl, co ty byś kupił sobie za zwrot prowizji. Co sprawi ci radość? Dzięki czemu poczujesz się naprawdę szczęśliwy? Zastanów się nad tym, a później skontaktuj się z Odbierz Pieniądze, żebyśmy pomogli zrealizować twoje marzenia i odzyskać twoje pieniądze z banku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *