Modele współpracy

Close-up of a businesswoman using a calculator to audit the company's budget. Tax information is calculated by accountants.

Zostań naszym pośrednikiem

Korzystaj z bazy swoich klientów i dzięki minimalnemu nakładowi pracy otrzymuj satysfakcjonujące wynagrodzenie, pomagając kredytobiorcom w odzyskaniu ich należności.

Poszukujemy specjalistów od finansów! Pomagamy rozwijać skrzydła i pokazujemy, jak jeszcze efektywniej wspierać klientów w dążeniu do poprawy sytuacji finansowej.

 

W kancelarii Odbierz Pieniądze zajmujemy się przede wszystkim pomaganiem klientom w odzyskiwaniu ich własnych pieniędzy od instytucji finansowych. Jako ekspert od finansów na pewno wiesz, że banki lubią podtrzymywać niewiedzę kredytobiorców. My walczymy z nieuczciwymi praktykami instytucji finansowych, edukujemy naszych klientów i pomagamy im w odbieraniu pieniędzy z niewykorzystanych prowizji oraz odsetek ustawowych. A Ty już dziś możesz do nas dołączyć!

 

Decydując się na współpracę biznesową z kancelarią finansową Odbierz Pieniądze:

  • otrzymujesz know-how niezbędne w efektywnej pracy, która usatysfakcjonuje Cię również finansowo,
  • dostajesz od nas wszystkie narzędzia potrzebne do wspierania klientów w odzyskiwaniu ich należności,
  • możesz liczyć na model współpracy dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Pamiętaj, że większe zaangażowanie z Twojej strony to większe pieniądze na Twoim koncie.

Dowiedz się więcej na temat pośrednictwa, małej franczyzy oraz prowadzenia Placówki Franczyzowej Odbierz Pieniądze. Dostosuj model współpracy z naszą kancelarią finansową do swoich możliwości oraz oczekiwań. Czekamy na Ciebie!

Business group brainstorming

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ABY ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ