Zostań naszym pośrednikiem

Klienci banków i firm udzielających kredytów oraz pożyczek (także chwilówek) często nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą odzyskać niewykorzystaną część opłaconej przez siebie prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania. A gdy się o tym dowiadują, nie mają pojęcia, jak zająć się tym tematem. Czasami napotykają także blokadę komunikacyjną ze strony instytucji. Jak wiesz – dużo łatwiej dogadać się z bankiem osobie, która temat finansów zna od podszewki, niż przeciętnemu kredytobiorcy.

 

Masz klientów, którzy spłacili swoje zobowiązanie przed czasem i potrzebują pomocy w odzyskaniu od banku swoich pieniędzy? Nie możesz się tym zajmować, bo po prostu brakuje Ci czasu pośród codziennych zawodowych obowiązków, ale jednocześnie nie chcesz zostawiać na lodzie osób, którym towarzyszysz w optymalizacji finansów?

 

Jesteśmy tu, by pomóc Tobie i Twoim klientom – a w dodatku Ci za to zapłacimy! Zostań pośrednikiem pomiędzy klientami instytucji finansowych czy firm ubezpieczeniowych a kancelarią finansową Odbierz Pieniądze. Na czym polega stworzony przez nas model współpracy z pośrednikami? Zapoznaj się z poniższymi krokami i zobacz, jakie to proste. Po kolei:

 

1

Informujesz klienta, że pracownik Odbierz Pieniądze skontaktuje się z nim, by mu pomóc.

2

Przekazujesz nam numer telefonu klienta, który potrzebuje pomocy w odzyskaniu prowizji od banku oraz jego raport BIK – pozwoli to nam na szybki kontakt oraz dokładne sprawdzenie istotnych danych kredytowych.

3

Na tym etapie już my zajmujemy się weryfikacją informacji, kontaktujemy się z klientem i – jeśli to możliwe – podejmujemy z nim współpracę, o czym Cię informujemy. Po naszej stronie pozostaje także ustalenie z klientem dogodnej formy podpisania potrzebnych dokumentów oraz termin ewentualnego spotkania.

4

My pracujemy nad odzyskaniem prowizji dla klienta, a Ty czekasz już tylko na satysfakcjonujące wynagrodzenie za wykonanie minimalnej pracy.

Proste, prawda? Jeśli chcesz poznać szczegóły, wypełnij formularz kontaktowy, który znajdziesz niżej i przekonaj się o szybkości naszego działania – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by wszystko wyjaśnić, odpowiedzieć na pytania i omówić szczegóły naszej współpracy.

 

A dlaczego warto nawiązać tę współpracę właśnie z nami? Nasze doświadczenie i wiedza w dziedzinie finansów pozwalają nam zapewnić klientom kompleksowe wsparcie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Naszym nadrzędnym celem jest maksymalizacja korzyści dla klientów. Dbamy o dobro każdej osoby zwracającej się do nas z problemem nieodzyskanej od banku prowizji po wcześniejszej spłacie kredytu bądź pożyczki, poszukując najkorzystniejszych rozwiązań i wdrażając je. Nawiązując z nami współpracę i przekazując nam dane klienta, możesz mieć pewność, że sprawa zostanie rozpatrzona przez nas tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzięki temu nie tylko my, ale również Ty zyskasz jeszcze więcej zaufania ze strony klienta, który będzie polecał Twoje solidne usługi swoim znajomym. A na końcu czeka na Ciebie nagroda w postaci satysfakcjonującego wynagrodzenia za naprawdę niewielką pracę – bo jak inaczej nazwać przekazanie kontaktu i raportu BIK?

 

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta współpracy polegającej na pośrednictwie?

 

  • Dla specjalistów w dziedzinie finansów.
  • Dla osób, które mają dużo codziennej pracy, a chcą bez większego wysiłku wykorzystać posiadaną przez siebie bazę klientów do zwiększenia swoich zarobków.
  • Dla tych, dla których praca w finansach jest jednocześnie pasją.
  • Dla wszystkich ekspertów finansowych, którzy chcą wzmacniać relacje z innymi specjalistami.
  • Dla tych, którym zależy na wizerunku zaangażowanego, empatycznego i fachowego doradcy finansowego.

 

Czy powyższe zdania opisują Ciebie, Twój stosunek do pracy w finansach i do Twoich klientów? Jeśli tak, czekamy na Ciebie w kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze.

 

A czego potrzebujesz na start? Właściwie niczego ponad to, co już masz i z czego korzystasz w swojej codziennej pracy z klientami. Przyda nam się przede wszystkim odrobina Twojego zaangażowania w wykonanie opisanych wyżej prostych zadań (przekazania kontaktu i raportu BIK). Będziesz dalej wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz, a nam przekażesz problemy klientów, którymi po prostu nie masz czasu lub ochoty się zajmować – czyli problemy z odzyskaniem od banku należnej części prowizji za spłacony przed czasem kredyt.

 

Chcesz spróbować? Wypełnij formularz!

Business group brainstorming

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ABY ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ