Oferta kredytowa

W kredytach siedzimy od lat – banki, ich wymagania oraz możliwości znamy jak własną kieszeń. Stale się szkolimy i podnosimy kwalifikacje, by nadążać za zmianami w prawie oraz móc rzetelnie informować naszych klientów o możliwych rozwiązaniach finansowych.

 

Co robi przeciętny Kowalski, gdy potrzebuje kredytu? Idzie do swojego banku i pyta o dostępne dla niego produkty finansowe. To błąd! Dlaczego?

 

Fakt, że masz otwarty rachunek bankowy w danej instytucji nie oznacza, że to właśnie tam otrzymasz najlepszą propozycję. Może się okazać, że w innym banku kredyt będzie dla Ciebie dużo bardziej korzystny. Sytuacja dodatkowo komplikuje się w przypadku niestandardowych sytuacji. O ile każdy bank ma doświadczenie z kredytobiorcami, których źródłem dochodu jest praca etatowa, o tyle wszelkie inne źródła utrzymania (np. umowy cywilnoprawne, zagraniczne kontrakty, zarobki w obcej walucie) mogą być ocenione przez instytucję jako niepewne.

 

Wbrew pozorom jest całkiem sporo sytuacji, w których warto wiedzieć, do którego banku należy skierować swoje kroki po najbardziej korzystną ofertę.

 

Klienci banków nie mają zwykle takiej wiedzy. Polegają na poleceniach znajomych, którzy mają przecież zupełnie inną sytuację finansową, zdolność kredytową i źródło dochodu. Wybierają placówkę, w której od lat prowadzą swoje konto.

Tymczasem najlepszą decyzją byłoby skierowanie się do doradcy kredytowego z kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze. Dlaczego?

1

Dobry doradca finansowy posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie finansów i kredytów. Mamy szczegółową wiedzę na temat różnych produktów finansowych, ofert bankowych i wymagań kredytowych. Dzięki temu pomagamy klientom w znalezieniu najkorzystniejszej opcji dostosowanej do ich potrzeb i możliwości.

2

Poszukiwanie odpowiedniego kredytu lub konsolidacji może być czasochłonne i wymagać dużego nakładu pracy. Doradca kredytowy z Odbierz Pieniądze może zająć się tą częścią procesu za Ciebie. Przeszukując rynek, porównując oferty i negocjując warunki, oszczędzamy Twój czas i minimalizujemy Twój wysiłek.

3

Zadaniem doradców z kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze jest zrozumienie Twoich indywidualnych celów, sytuacji i preferencji. Na podstawie tych informacji możemy zaproponować spersonalizowane rozwiązania, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Pomagamy także w zrozumieniu konsekwencji finansowych i ryzyka związanych z różnymi opcjami kredytowymi.

4

Jako doradcy kredytowi bardzo dobrze znamy rynek i wiemy, jak negocjować z bankami lub innymi instytucjami finansowymi. Dzięki temu możemy pomóc Ci uzyskać lepsze warunki kredytowe, takie jak niższe oprocentowanie, niższe opłaty, dłuższy okres spłaty czy inne korzystne zapisy umowy.

5

Proces związany z kredytem lub konsolidacją może być skomplikowany i wymagać zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji. Doradca kredytowy z firmy Odbierz Pieniądze pomoże Ci w zebraniu wymaganych dokumentów, wypełnieniu wniosków i przeprowadzeniu Cię przez cały proces. Może to znacznie ułatwić procedurę i zminimalizować ryzyko popełnienia błędów.

Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w jednej z naszych placówek. Pomożemy Ci znaleźć najlepszy kredyt lub skonsolidować Twoje dotychczasowe kredyty w jeden, z ratą dostosowaną do Twoich obecnych możliwości finansowych. Z naszą pomocą uzyskasz najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich dostępnych na rynku, nie przeoczysz żadnego dokumentu, a do tego załatwisz wszystko w miłej atmosferze. Twoje wizyty w placówce banku będą ograniczone do minimum – zdecydowaną większość formalności załatwimy za Ciebie.

 

Chętnie pomożemy Ci również w zoptymalizowaniu Twoich wszystkich zobowiązań, doradzimy nie tylko w kwestii konsolidacji, ale także wcześniejszej spłaty kredytu czy pożyczki oraz pomożemy Ci w uzyskaniu zwrotu prowizji za spłacone przed czasem zobowiązania.

 

Chcesz poprawić swoją sytuację materialną, ale nie masz ochoty samodzielnie poszukiwać najkorzystniejszego produktu finansowego? W kancelarii Odbierz Pieniądze jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc. Zapraszamy do kontaktu – napisz, zadzwoń lub przyjdź do naszej placówki!