Mała franczyza

Mała franczyza Odbierz Pieniądze to pierwszy krok do Twojej własnej placówki działającej pod naszym szyldem.

 

Jeśli marzy Ci się własny biznes, który zapewni Ci niezależność finansową, masz wyjątkową szansę wykonania pierwszego kroku do spełnienia tego marzenia – otwarcia małej franczyzy Odbierz Pieniądze.

 

Dzięki małej franczyzie:

1

Jesteś własnym szefem

2

Samodzielnie decydujesz o czasie swojej pracy

3

Masz bezpośredni wpływ na wysokość swoich zarobków.

Mała franczyza – małe pieniądze? W żadnym wypadku! Nie musisz się obawiać, że zarobki będą niewystarczające. Wręcz przeciwnie! To po prostu moment na rozpęd Twojej kariery, czyli pierwszy krok na drodze do posiadania własnej, w pełni niezależnej Placówki Franczyzowej Odbierz Pieniądze.

 

Ale zacznijmy od początku!

 

Działalność kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze polega przede wszystkim na pomaganiu klientom w odzyskaniu pieniędzy od banków. Kredytobiorcy zwracają się do nas, gdy mimo spłacenia kredytu przed czasem nie otrzymali od banku przelewu z niewykorzystaną częścią prowizji, a często nawet nie uzyskali od instytucji rzetelnych informacji na ten temat.

 

Prowadząc swoją działalność w ramach małej franczyzy Odbierz Pieniądze możesz zajmować się pracą doradcy finansowego we własnej placówce, korzystając zarazem z naszych sprawdzonych narzędzi oraz otrzymując know-how prowadzenia finansowego biznesu.

 

Czym będziesz zajmować się jako specjalista prowadzący swoją własną placówkę i współpracujący z Odbierz Pieniądze na zasadach małej franczyzy?

 

Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów, którzy pragną odzyskać od instytucji lub firmy swoje pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu bądź pożyczki. Czy to trudne? W żadnym wypadku – trudne byłoby znalezienie kogoś, kto nie chce odzyskać należnych mu pieniędzy.

 

Będziesz również zajmować się przygotowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów oraz podpisaniem ich wraz z klientami. Komplet dokumentów będziesz dostarczać do centrali  Odbierz Pieniądze w wygodny sposób.

 

Utrzymując bezpośredni kontakt z klientami, to Ty będziesz regularnie informować ich o  wysokości prowizji, która właśnie wpływa na ich konto. Można więc powiedzieć, że po Twojej stronie pozostają te najmilsze aspekty naszej pracy. Udzielenie dobrej informacji o spodziewanym zwrocie prowizji to najlepszy moment, by zachęcić klienta do polecania naszych usług swoim znajomym oraz wystawienia w Internecie opinii o naszej szybkiej i skutecznej pracy.

 

A na co możesz liczyć Ty, wykazując swoje zaangażowanie i prowadząc małą franczyzę Odbierz Pieniądze?

 

  • Oferujemy Ci wszechstronne szkolenie z zakresu procedur oraz pełne przekazanie know-how prowadzenia biznesu opartego na zasadach wypracowanych przez kancelarię finansową Odbierz Pieniądze.
  • Dostaniesz pełen dostęp do naszych systemów, w których zarejestrujesz klientów i przygotujesz potrzebną dokumentację.
  • Będziesz mieć profesjonalne wsparcie naszych prawników w swojej pracy.
  • Otrzymasz dostęp do wygodnej platformy online, w której jako franczyzobiorca będziesz śledzić swoje zarobki i monitorować postęp spraw swoich klientów.
  • My zajmiemy się rozliczeniem oraz korespondencją zwrotną z banków.
  • Twoja placówka będzie promowana na naszej stronie internetowej jako placówka franczyzowa Odbierz Pieniądze, co przekieruje ruch klientów naszej kancelarii bezpośrednio do Ciebie.

 

Wolisz tracić czas, odkrywając nieznane sobie dotąd drogi w pracy z klientami, czy jednak chcesz działać szybko i skutecznie, w oparciu o sprawdzone systemy?  Prowadź własny biznes i dołącz jednocześnie do zespołu doświadczonych doradców finansowych, którzy odnoszą ogromne sukcesy zawodowe. Współpraca z Odbierz Pieniądze nie tylko zapewni Ci wsparcie, odpowiednie narzędzia i fachową wiedzę o prowadzeniu biznesu, ale również stworzy możliwość budowania stabilnej przyszłości finansowej. Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy! Już teraz skorzystaj z możliwości rozwoju, które daje Ci Odbierz Pieniądze.

 

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie – chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i opowiemy Ci o zasadach pracy kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze.

Business group brainstorming

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ABY ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ