Franczyza

Mamy propozycję nie do odrzucenia dla wszystkich doradców finansowych, którzy prowadzą swoje placówki lub dopiero myślą o założeniu własnego biznesu.

 

Zostań franczyzobiorcą Odbierz Pieniądze!

 

Osobom zainteresowanym współpracą z naszą kancelarią finansową proponujemy trzy modele współpracy:

1

Możesz zostać naszym pośrednikiem i po prostu przekazywać nam kontakt do swoich klientów, którzy potrzebują pomocy w odzyskaniu prowizji od banku.

2

Możesz prowadzić placówkę pod własnym szyldem, ale w oparciu o metody, system i narzędzia Odbierz Pieniądze – nazywamy to małą franczyzą.

3

Możesz prowadzić Placówkę Franczyzową Odbierz Pieniądze pod naszym szyldem, zdobywając jeszcze większe zaufanie klientów i otrzymując jeszcze wyższe wynagrodzenie.

Ten ostatni model współpracy przeznaczony jest dla najbardziej zaangażowanych specjalistów ds. finansów, którzy chcą być własnymi szefami, ale nie planują wynajdować koła od nowa. Chcesz dobrze zarabiać, pomagać klientom i pracować na naszych narzędziach, otrzymując od nas pełne wsparcie oraz know-how prowadzenia finansowego biznesu? Zostań franczyzobiorcą Odbierz Pieniądze.

 

Przypomnijmy, czym zajmujemy się na co dzień:

 

W kancelarii finansowej Odbierz Pieniądze pomagamy klientom odzyskać należne im pieniądze od banków, innych instytucji finansowych oraz firm udzielających pożyczek. Kredyto- i pożyczkobiorcy, którym udało się spłacić swoje zobowiązania przed terminem wynikającym z umowy, powinni otrzymać od kredyto- bądź pożyczkodawcy zwrot niewykorzystanej części prowizji.

 

Niestety wiele placówek zapomina o wynikającym z ustawy obowiązku rzetelnego poinformowania klienta o czekającym na niego zwrocie prowizji, wobec czego ludzie nawet nie są świadomi, że stracili nagły zastrzyk gotówki (a bywa, że to naprawdę niemałe pieniądze)!

 

W naszej pracy kierujemy się etyką i rzetelnością – wspieramy klientów, udzielamy informacji i prowadzimy skuteczne działania, które mają na celu otrzymanie przez klienta zwrotu niewykorzystanej prowizji.

 

Kierujesz się podobnymi zasadami i chcesz do nas dołączyć? Pracuj z nami! Prowadź własną placówkę finansową – Placówkę Franczyzową Odbierz Pieniądze. Działając pod szyldem naszej firmy otrzymasz szereg korzyści, między innymi:

 

  • Wszechstronne szkolenie z zakresu procedur, które obejmuje pełne przekazanie know-how dotyczącego prowadzenia biznesu opartego na zasadach wypracowanych przez kancelarię finansową Odbierz Pieniądze.
  • Dostęp do naszych systemów, gdzie będziesz mógł rejestrować klientów i przygotowywać potrzebną dokumentację.
  • Profesjonalną obsługę prawną.
  • Dostęp do wygodnej platformy online stworzonej specjalnie dla franczyzobiorców. Platforma umożliwi Ci śledzenie swoich zarobków oraz monitorowanie postępu spraw Twoich klientów.
  • Rozliczenie i korespondencję zwrotną z bankami zostawiamy w naszych rękach, abyś mógł skupić się na prowadzeniu biznesu.
  • Informację o Twojej placówce na naszej stronie internetowej, przyciągając tym samym klientów zainteresowanych naszymi usługami w Twojej okolicy.
  • Obrandowanie Twojej placówki naszymi materiałami reklamowymi – będziesz działać pod szyldem Odbierz Pieniądze.
  • Pełną kontrolę nad informacjami zwrotnymi z banków oraz rozliczeniami Twoich klientów.

 

A do tego oczywiście atrakcyjne wynagrodzenie, które w połączeniu z warunkami współpracy stanowi najlepszą ofertę franczyzy dla doradców finansowych, którzy chcą prowadzić własny biznes.

 

Dla kogo skierowana jest oferta prowadzenia Placówki Franczyzowej Odbierz Pieniądze? Przede wszystkim dla ambitnych i stale doszkalających się doradców finansowych, którzy w pracy cenią sobie optymalizację czasu i kosztów, chcąc jednocześnie pomagać klientom w odzyskiwaniu należnych im części prowizji. Wspieramy klientów, którzy chcą odzyskać pieniądze zarówno od banków, jak i od ubezpieczycieli czy firm udzielających chwilówek.

 

Dlaczego to właśnie z Odbierz Pieniądze warto podjąć współpracę franczyzową?

 

Za nami wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy mają trudności w porozumieniu się z instytucjami finansowymi w kwestii odzyskania prowizji. Mamy wypracowane wszystkie niezbędne narzędzia pomocne w pracy i dzielimy się nimi z naszymi franczyzobiorcami.

 

Chcesz pracować skutecznie i bez zbędnego stresu? Odezwij się – porozmawiajmy o franczyzie!

Business group brainstorming

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ABY ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ